Contact

'Als het thuis zo fijn was als in De Kleine Komedie was ik daar ook veel vaker.' - Peter Heerschop

Volg ons op:

Adres:
Amstel 56-58
1017 AC  Amsterdam
Routebeschrijving

De kassa is geopend van 16.00 uur tot aanvang voorstelling. Kaarten kunt u ook online bestellen. Heeft u vragen? Stuur dan een mailtje naar kassa@dekleinekomedie.nl

kassa (020) 624 05 34 - bereikbaar tussen 16.00 en 19.30 uur
kantoor (020) 626 59 17 - bereikbaar tussen 10.00 en 17.30 uur
techniek (020) 626 30 37 - bereikbaar tussen 11.00 en 17.00 uur

Voor al uw algemene vragen algemeen@dekleinekomedie.nl
Vivienne Ypma
Directeur
directie@dekleinekomedie.nl
Miriam Kolk
Adjunct directeur & Hoofd financiën/p&o
miriam@dekleinekomedie.nl
Bianca Derwort
Hoofd kassa & vriendenadministratie
kassa@dekleinekomedie.nl
Tamara Dirven
Verhuur & uitvoerend producent
tamara@dekleinekomedie.nl
Loes Hartog
Hoofd publiciteit

publiciteit@dekleinekomedie.nl

Bibi Berghout
Publiciteit/Social Media
bibi@dekleinekomedie.nl
Liselotte van Zwol
Hoofd marketing & relatiebeheer
liselotte@dekleinekomedie.nl
Anna van der Heiden-Kunst
Publiciteit
anna@dekleinekomedie.nl
Laura Hupperetz
Medewerker financiën/p&o
laura@dekleinekomedie.nl
Thom Hannessen
Hoofd techniek
techniek@dekleinekomedie.nl

Raad van Toezicht van De Kleine Komedie

 

Disclaimer
Er is veel zorg en aandacht besteed aan deze website. Wij streven ernaar alle informatie zo volledig, begrijpelijk en actueel mogelijk weer te geven. Toch kunnen wij niet garanderen dat alle informatie op deze site volledig, bijgewerkt en foutloos is. Als de op de site verstrekte informatie tekortkomingen vertoont, zullen wij er alles aan doen om dit zo snel mogelijk op te lossen. De Kleine Komedie is niet aansprakelijk voor rechtstreekse of indirecte schade die ontstaat uit het gebruik van deze website of van de op of via deze site ter beschikking gestelde informatie. De informatie op deze site mag op geen manier worden vermenigvuldigd danwel gepubliceerd zonder de uitdrukkelijke toestemming van De Kleine Komedie.

Op de fiets naar het theater. Tien minuten door de stad, op de gevel met ouderwetse allure mijn naam voor een week. Spelen voor een publiek dat liefdevol is en slim. En dan altijd later thuiskomen dan wanneer je ergens ver in het land staat.

Sara Kroos