Myrte Siebinga

Gelukkig maar
vr 16 okt en za 17 okt
vr 16 okt
en
za 17 okt

Voorverkoop

De voorverkoop voor seizoen 2026/2027 start zaterdag 6 juni. Vraag hiervoor op woensdag 3 juni vanaf 12.00 uur een inlogtijd aan. Vrienden bestellen al op 30 mei kaarten.

Theater over gefaalde relaties en mislukte carrière moves. Wat dat oplevert? Een heerlijke avond ‘subliem theater.’ (NRC)

‘Van alle veelbelovende talenten is Myrte het veelbelovendst.’ (Yannick van Rundfunk) Myrte Siebinga. In 2023 won ze de Publieksprijs op het AKF. Noemde de pers haar komisch talent ‘fenomenaal.’ En nu? Nu speelt ze een bont palet aan personages. Die stuk voor stuk een ander leven leiden dan ze zich ooit hadden voorgesteld. Een filosoferende uitsmijter. Een hondentrainster zonder overwicht. Een juf die snakt naar de bevestiging van een glitter-3D-sticker. Met messcherpe precisie ontleedt Myrte onze verwachtingspatronen. En de onvermijdelijke teleurstellingen. Gelukkig maar gaat over gefaalde relaties en mislukte carrière moves. Wat dat oplevert? Een heerlijke avond ‘subliem theater.’ (NRC)  En dus staat Myrte nu al bij ons. Gelukkig maar.

‘Een geboren performer met een uitstekende timing.’

Juryrapport AKF

Credits

Spel & tekst: Myrte Siebinga 
Regie: Peter van de Witte
Advies: Yannick van de Velde en Casper Vandeputte
Licht & decor: Bart van den Heuvel
Kostuums: Sabine Snijders
Fotografie: Bram Willems 

wachtlijst

wensenlijstje

Toegevoegd:

naar wensenlijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief