Onze medewerkers

 Vivienne Ypma
 directeur
 directie@dekleinekomedie.nl
 Miriam Kolk
 adjunct directeur & hoofd financiën/p&o
 miriam@dekleinekomedie.nl
 Floor Nicolas
 programmeur
 floor@dekleinekomedie.nl
 Bianca Derwort
 hoofd kassa & vriendenadministratie
 kassa@dekleinekomedie.nl
 Tamara Dirven
 verhuur & uitvoerend producent
 tamara@dekleinekomedie.nl
 Loes Hartog
 hoofd publiciteit
 loes@dekleinekomedie.nl
 Doris Konings
 vormgever, publiciteit & social media
 doris@dekleinekomedie.nl
 Michel Doodeman
 publiciteit
 michel@dekleinekomedie.nl
 Laura Hupperetz
 financiën/p&o
 laura@dekleinekomedie.nl
 Thom Hannessen
 hoofd techniek
 techniek@dekleinekomedie.nl
 Janne Dijk
 productie & verhuur
 janne@dekleinekomedie.nl

Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als je niet akkoord bent, kun je via de knop ‘Instellingen aanpassen’ je voorkeuren opgeven. meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt je winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kun je inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Je kunt hierover meer lezen in ons privacystatement.

Cookie instellingen