Onze medewerkers

Jörgen Tjon A Fong
directeur
 directie@dekleinekomedie.nl
 Miriam Kolk
 adjunct directeur & hoofd financiën/p&o
 miriam@dekleinekomedie.nl
 Floor Nicolas
 programmeur
 floor@dekleinekomedie.nl
 Bianca Derwort
 hoofd kassa & vriendenadministratie
 kassa@dekleinekomedie.nl
 Loes Hartog
 hoofd publiciteit
 loes@dekleinekomedie.nl
 Noëlle de Leeuw
 tekstschrijver, publiciteit & social media
 noelle@dekleinekomedie.nl
 Bibi Kok
 vormgever, publiciteit & social media
 bibi@dekleinekomedie.nl
 Laura Hupperetz
 financiën/p&o
 laura@dekleinekomedie.nl
 Thom Hannessen
 hoofd techniek
 techniek@dekleinekomedie.nl
 Janne Dijk
 uitvoerend producent & verhuur
 janne@dekleinekomedie.nl